top of page

Seyyah Taşımacılık A.Ş., Filosunu 100 Adet Yeni MAN Çekici ile Güçlendirdi.

MAN,  Türkiye lojistik sektörünün köklü firması Seyyah Taşımacılık’a dev bir teslimat daha gerçekleştirdi. 

2022 yılı araç yatırımları kapsamında filosuna 100 adet MAN TGX 18.470 4x2 BL SA katan Eskişehir merkezli firmaSeyyah Taşımacılık A.Ş., yeni aldığı ‘2021 Yılın Kamyonu’ ödüllü MAN çekicileri, Avrupa’daki hizmet ağını daha da genişletmek için kullanacak.

Avrupa’ya yönelik büyüme hedefleri doğrultusunda araç filosunu güçlendirmek isteyen Türkiye lojistik sektörünün köklü firması Seyyah Taşımacılık A.Ş., yeni araç yatırımında MAN’ı tercih etti. 1958 yılından kurulan ve istikrarlı büyümesi ile hem yurt içinde hem de yurt dışında lojistik sektörünün lider firmalarından biri haline gelen Seyyah Taşımacılık, 2022 araç yatırımları kapsamında filosuna 100 adet, ‘2021 Yılın Kamyonu’ ödüllü MAN TGX çekici kattı. İstanbul’da gerçekleştirilen bir törenle teslim aldı. 

MAN’ın İstanbul İkitelli’deki tesisinde düzenlenen teslimat törenine MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına Genel Müdür Tuncay Bekiroğlu, Kamyon Satış Direktörü Serkan Sara, Kamyon Satış Bölge Koordinatörü Ataç Şeran ile Seyyah Taşımacılık A.Ş. adına Yönetim Kurulu üyeleri Bülent Baysal ve Derviş Baysal ile MAPAR Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Hıdır Erdi Şahin, İzmir Şube Genel Müdürü Caner Perk ve Kamyon Satış Müdürü Şevki Atalay katıldı.

Seyyah Taşımacılık A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi Bülent Baysal; Firma olarak, 1958 yılından faaliyete başladıklarını ve 1960’lardan bu yana da MAN ile iş birliklerinin devam ettiğini hatırlatarak “MAN, ağır ticari araç sektöründe dünya üzerinde kendini kanıtlamış bir marka. Bugüne kadar gerek yurt içi gerekse de yurt dışı faaliyetlerimizde şirketimiz için daima güvenilir bir çözüm ortağı oldu. Üstün nitelikli yeni nesil araçlarının yanı sıra yedek parça ve geniş servis ağı, satış sonrası sunduğu hizmet kalitesi ile bizim için her zaman güvenilir bir partner olmaya devam etti. 

Lojistik sektöründe ‘güven’ çok önemli bir yer tutuyor. Aldığınız yükü zamanında teslim edeceğinize dair verdiğiniz her söz, sizin için sektörde bir güven testi anlamına geliyor. Bu nedenle yol arkadaşlarınızı doğru seçmeniz bu işte büyük önem taşıyor. Seyyah Taşımacılık olarak, bu konuda her zaman titiz davranıyor, yol arkadaşlarımızı da itina ile seçiyoruz. İşlerimizde her zaman güvendiğimiz markalarla yola çıkmaya özen gösteriyoruz. Gururla söyleyebilirim ki, 64 yılın verdiği tecrübe ile bugüne kadar da seçtiğimiz yol arkadaşlarımız konusunda hiç yanılmadık.

MAN markası da bu başarı yolculuğumuzda her zaman araç ve hizmet kalitesi ile yanımızda oldu. Bugün de uzun yıllara dayanan iş birliğimizi bir adım daha ileri taşıyoruz. Şirket olarak, büyüyen lojistik sektöründe daha büyük hedeflere yürümek için bu yıl araç filomuza 100 adet yeni MAN çekici katıyoruz. Filomuzda hali hazırda 200’ün üzerinde aracımız bulunuyor. Bu alımımızla filomuzun yarısı MAN araçları olacak. Yeni MAN çekicilerimizin; yüksek yakıt tasarrufları, güçlü ve çevreci motorları, dayanıklılıkları ve performansları ile şirketimize büyük güç katacağına inanıyorum. Bugün teslim aldığımız araçları da Avrupa’daki büyüme hedeflerimiz doğrultusunda bu kıtadaki işlerimizde kullanmayı planlıyoruz” diye konuştu.

bottom of page