top of page

Mercedes-Benz, Seyyah Taşımacılık'a 41 adet Actros 1841 LSnRL teslim etti.

  • Mercedes-Benz Seyyah Taşımacılık’a 41 adetlik Actros 1841 LSnRL teslimatı gerçekleştirdi. 

  • Satışı gerçekleştirilen araçların teslimat töreni Eskişehir’de bulunan Seyyah Taşımacılık Parkı’nda gerçekleştirildi.

  • Seyyah Taşımacılık, teslim aldığı 41 adet Actros çekici ile Avrupa’daki uluslararası taşımacılık ağını genişletiyor. 

 

1958 yılında kurulan; Uluslararası taşımacılık alanında 30 yılı aşkın süredir Mercedes-Benz markasını tercih eden Seyyah Taşımacılık, TruckStore’un sağladığı 41 adet Actros 1841 LSnRL ile filosundaki araç sayısını 150’ye yükseltti. Seyyah Taşımacılık’ın Eskişehir’deki parkında düzenlenen törende teslim edilen araçlar; TruckStore Grup Müdürü Kıvanç Aydilek, Mengerler Bursa Genel Müdürü Kenan Yaman ve Mengerler Bursa Satış Müdürü Afşin Yücel tarafından Seyyah Taşımacılık’ın ortakları  Bülent Baysal ve Derviş Baysal’a teslim edildi.

 

Truck Store Grup Müdürü Kıvanç Aydilek törende gerçekleştirdiği konuşmada;  Uluslararası taşımacılığın önde gelen şirketlerinden Seyyah Taşımacılık ile 30 yılı aşan iş ortaklığımıza yeni bir anlaşma eklemenin haklı gururunu yaşıyoruz. Satışını gerçekleştirdiğimiz 41 adet aracımız sayesinde gücüne güç katan Seyyah Taşımacılık’a TruckStore portföyündeki Actros araçlarımızı tercih ettiği için teşekkürlerimizi sunuyor, yeni araçlarının hayırlı işler ve bol kazançlar getirmesini diliyoruz.” dedi.

 

Seyyah Taşımacılık Ortağı Bülent Baysal ise; “Mercedes-Benz ile olan 30 yıllık iş birliğimiz, zaman içerisinde güven üzerine kurulu bir dostluğa dönüştü. Filomuzdaki toplam 150 aracımızdan 110 adedini Mercedes-Benz markası oluşturuyor. 2018’de teslim aldığımız 44 adet Actros 1842’nin ardından 2020’de teslimatını gerçekleştirdiğimiz 41 adet Actros 1841 LSnRL araçlarımız ile hayatın aralıksız devam edebilmesi adına uluslararası nakliye faaliyetlerimize hız kazandıracağız. Bir kez daha Mercedes-Benz markasını tercih etmemizde, araçlara olan güvenimiz, yedek parça ve servis ağının genişliği etkili oldu. Filomuza yeni araçları katmamızda etkisi olan tüm Mercedes-Benz Türk TruckStore yetkililerine ve Bursa Mengerler’e teşekkür ediyor, iş ortaklığımızı ilerleyen dönemlerde yeni filo alımlarımızla devam ettirmeyi planlıyoruz.”


Seyyah Taşımacılık Ortağı Derviş Baysal teslim aldıkları Actros çekiciler ile ilgili; “Avrupa’ya gerçekleştirdiğimiz uluslararası taşımacılık faaliyetlerimizde Mercedes-Benz markasının sağlamlığı ve uzun yıllar birlikte çalışmış olmamızın verdiği memnuniyetle, araç filomuzun yeni üyelerini bir kez daha TruckStore’dan tercih ettik. Zor zamanlarda işimizin devamlılığını sağlayan Mercedes-Benz markalı araçlar, bizim için her zaman karlı bir yatırım oldu. Filomuza eklediğimiz 41 adet yeni aracı TruckStore’un verdiği güven ile bugün teslim alırken, bu iş birliğimizin gerçekleşmesinde emeği olan tüm Mercedes-Benz Türk ve Bursa Mengerler çalışanlarına teşekkür ediyorum.” dedi.

bottom of page