top of page
Seyyah Lojistik Tarihçe
Tarihçe;

 

Seyyah Lojistik 1958 yılında yurt içi nakliyecilik alanında faaliyet vermeye başlamış; 1992 yılına kadar geçen süreçte ise hizmet ağını genişleterek uluslararası taşımacılığa başlamıştır.


1992 yılından bu güne, uluslararası arenada değişen şartlara uyum sağlamak, müşterilerine bu değişikliği en iyi şekilde yansıtmak ve daha organize hizmet vermek amacıyla; şirket profilini kurumsal bir yapıya taşıyan Seyyah Lojistik; Yurt içi ve uluslararası taşımacılıkla beraber lojistik alanında da müşterilerinin en güvenilir çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

 

Hızla büyüyen kurumsal yapısı; eğitimli, deneyimli ve profesyonel ekibi; geniş araç parkı; güçlü mali yapısı ve teknolojiyi adım adım izleyen iletişim ağı Seyyah Lojistik'i bu günün ve geleceğin liderleri arasına sokmaktadır.
Daima en kaliteli ve en güvenli hizmeti müşterilerine sunmak için çalışan Seyyah Lojistik; yeni yatırımlarına yerel taşımacılık ve lojistik alanında kaliteli hizmeti en iyi ve en uygun fiyatlarla müşterilerine sunabilmek için çalışmalarına devam etmektedir.

bottom of page