top of page

Seyyah Taşımacılık A.Ş. a renforcé sa flotte avec 100 nouvelles dépanneuses MAN

Mercedes-Benz'den Seyyah Taşımacılık' 41 adet Actros teslimatı

livraison55_edited.png

AUTOROUTE

SEYYAH Lojistik olarak, Türkiye ile tüm Avrupa ülkeleri arasında komple ve parsiyel yük taşımacılığı hizmetlerinde öncü bir konumdayız. Çevre dostu Euro 5 ve Euro 6 normlarına sahip, modern ve genç 250 adetlik özmal araç filomuzla, taşımacılık hizmetlerimizi yüksek verimlilik ve güvenilirlikle sürdürüyoruz.
avion105_edited.png

COMPAGNIE AÉRIENNE

Rapide et sûr, max. vers le monde entier. Nous fournissons un service aérien porte-à-porte pendant 3 jours.
océan3_edited.png

   DENİZYOLU   

SEYYAH Lojistik, denizyolu taşımacılığında müşterilerine ekonomik, hızlı, güvenilir ve yüksek kaliteli hizmetler sunarak, sorunsuz bir iş ortamı sağlar. Kara yolu taşımacılığındaki uzmanlığımızı denizyolu taşımacılığına da taşıyarak, müşterilerimizin tüm özel ihtiyaçlarına etkili çözümler sunuyoruz.
metro1_edited.png

CHEMIN DE FER

Nous fournissons des services ferroviaires à nos clients qui souhaitent des caractéristiques de transport telles qu'être adaptés au transport de charges lourdes et ne pas être affectés par les conditions météorologiques.
delivery35_edited.png

   PARSİYEL   

SEYYAH Lojistik olarak, ithalat ve ihracat parsiyel taşımacılığı hizmetlerimizle müşterilerimize esnek ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Parsiyel taşımacılık, küçük ölçekli yüklerin, büyük kapasiteli taşıma araçlarında birleştirilerek taşınmasını sağlar. Bu sayede, hem maliyet avantajı elde edilir hem de esneklik sağlanır.
travailleur10_edited.png

   GÜMRÜKLEME   

SEYYAH Lojistik olarak, eğitimli, deneyimli ve profesyonel ekibimizle, ithalat, ihracat, transit ticaret, dahilde işleme ve hariçte işleme süreçlerinde eksiksiz gümrükleme hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimize, SEYYAH markasının getirdiği yüksek hizmet kalitesi standardından asla ödün vermeden, kapsamlı ve güvenilir çözümler sağlıyoruz.
industrial2_edited.png

STOCKAGE

Nous fournissons des services de stockage avec notre entrepôt fermé de 30 000 m2 construit sur 50 000 m2 dans les installations centrales d'Eskişehir.
bottom of page